Reklama
Protokó? 2010 - Ma?oretki

PROTOKÓ? Z POSIEDZENIA JURY
KONKURSU MA?ORETEK O PUCHAR
MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

OTWARTY MI?DZYNARODOWY PUCHAR POLSKI MA?ORETEK
Z?OTA LIRA RYBNIK 2010”
18.06.2010

W KONKURSIE WZI??Y UDZIA? 22 ZESPO?Y:
8 W KATEGORII M?ODSZEJ ORAZ 14 W KATEGORII STARSZEJ.

Jury Konkursu w sk?adzie:

  1. STANIS?AW REWIE?SKI (POLSKA) PRZEWODNICZ?CY JURY
  2. KATERINA JONESOVÁ (CZECHY)
  3. TERESA NYCZ (POLSKA)

Postanowi?o przyzna? nast?puj?ce nagrody i wyró?nienia:

DYPLOM ZA UDZIA? otrzymuj?:

W kategorii m?odszej:
-
Ma?oretki „LOCA” – Katowice (POLSKA) – choreograf: Julia Szczotok,
- Zespó? taneczny „APLAUZ”- Marklowice (POLSKA) – choreograf: Ilona ?wierczek,
- Zespó? taneczny „U?MIECH” – Tworków (POLSKA) – choreograf: Ilona ?wierczek,
- Ma?oretki „ALFA” – Chmielnicki (UKRAINA) – choreograf: Natalia Mylnikova, kierownik zespo?u: Aleksandr Mylnikov,

W kategorii starszej:
- Ma?oretki „MINI VIRUS” – ?ory (POLSKA) – choreograf: Kaja Skórska,
- ?ORSKIE MA?ORETKI” – ?ory (POLSKA) – choreograf: Kaja Skórska
- Formacja Taneczna „ZYGZAK” – Czerwionka Leszczyny (POLSKA) – choreograf: Katarzyna Grzegorzek,
- Ma?oretki „AKCENT” – Katowice (POLSKA) – choreograf: Julia Szczotok,
- „ZUGLÓ MAJORETTE” – Budapeszt (POLSKA) – choreograf: Anita Andrási,
- MA?ORETKI Z OGRODZIE?CA – JUNIORKI – Ogrodzieniec (POLSKA) – choreograf: Agata Barteczko,
- Mažoretky „KROKODÝL” – Ostrava (CZECHY) – choreograf: Lenka Kapsová,
-
Ma?oretki „ENIGMA” Rybnik-Niedobczyce (POLSKA) – choreograf: Michalina Michalik,
- Ma?oretki „SENIORITA” – Dobrze? Wielki (POLSKA) – choreograf: Barbara Kajdzik,
- Zespó? taneczny „APLAUZ” – Marklowice (POLSKA) – choreograf: Ilona ?wierczek,
- Ma?oretki „AXIS” – Kad?ub (POLSKA) – choreograf: Jolanta ?widzi?ska,

 

WYRÓ?NIENIE SPECJALNE ZA SZCZEGÓLNY WDZI?K:
MA?ORETKI Z OGRODZIE?CA – KADETKI – Ogrodzieniec (POLSKA) – choreograf: Anna Malinowska,

III MIEJSCE W KATEGORII M?ODSZEJ
Ma?oretki „OLE?KA” – Opole (POLSKA) – Choreograf: Sandra Mientus,

II MIEJSCE W KATEGORII M?ODSZEJ
Ma?oretki „ASTRA” Rybnik-Niedobczyce (POLSKA) – Choreograf: Ryszard Koz?owski,

I MIEJSCE W KATEGORII M?ODSZEJ
Mažoretky „MICHELLE” – KADETKI – Karviná (CZECHY) – choreograf: Michaela Poláková,

 

III MIEJSCE W KATEGORII STARSZEJ
Mažoretky „MICHELLE” – JUNIORKI – Karviná (CHECHY) – choreograf: Michaela Poláková,

II MIEJSCE W KATEGORII STARSZEJ
Ma?oretki „ALFA” – Chmielnicki (UKRAINA) – choreograf: Natalia Mylnikova, kierownik zespo?u: Aleksandr Mylnikov,

GRAND PRIX – PUCHAR MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO, JEDNOCZE?NIE I MIEJSCE W KATEGORII STARSZEJ otrzymuje:
Zespó? taneczny „U?MIECH” – Tworków (POLSKA) – Choreograf: Ilona ?wierczek,

 

Na tym protokó? zako?czono.

JURY

  1. Stanis?aw Rewie?ski
  2. Katerina Jonesová
  3. Teresa Nycz
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Sponsorzy: